Fiyatı

Taslaktan muhteşem tasarıma

CorelDRAW® Graphics Suite 2021 ile tasarım yolculuğunuza doğru şekilde başlayın: vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve daha fazlası için eksiksiz bir profesyonel grafik tasarım uygulamaları paketi - özellikle seçtiğiniz platform için tasarlanmış.

Tasarım

Windows veya Mac'te ve hareket halindeyken CorelDRAW.app ™ ile benzersiz illüstrasyonlar, tabelalar, logolar ve daha fazlasını üretin.

Ortak Çalışma

Çalışmanızı gözden geçirecek bir veya daha fazla kişinin geri bildirimlerini eşzamanlı olarak toplamak için CorelDRAW.app kullanarak müşteriler ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışın.

Tamamlanmış

Her tür çıktıya yönelik üretken araçlar sayesinde daha kısa sürede olağanüstü sonuçlar elde edin.

CorelDRAW

Vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı ve daha fazlası için, bu güçlü tam özellikli grafik tasarım uygulamasıyla herhangi bir şeyi ve her şeyi oluşturun.

Corel PHOTO-PAINT

Yapay zeka gücüyle donatılmış Corel PHOTO-PAINT ™ ile görüntüleri yüksek hızda işleyin ve CorelDRAW ile entegre iş akışının keyfini çıkarın.

CorelDRAW.app

Bir müşteriden geri bildirim almak veya bilgisayarınızın yakınında olmadığınızda çalışmanıza uzaktan erişmek için CorelDRAW.app™ uygulamasını kullanın.

CorelDRAW.app for iPad

Dosyaları diğer çalışanlarla aynı anda incelemek veya hareket halindeyken tasarım yapmak için iPad uygulamasına güvenin.

CAPTURE

Tek bir tıklamayla tüm ekran, ayrı pencereler veya menü listeleri dahil olmak üzere, bilgisayar ekranınızın fotoğrafını çekin ve kaydedin.

Corel Font Manager

Sadece ve sezgisel Corel® Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.

AfterShot 3 HDR

AfterShot™ 3 HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun. İngilizce, Almanca ve Japonca sürümleri var

 

Limitiniz gökyüzü!

Üretim ve mühendislikten tabela üretimi, pazarlama ve daha fazlasına, CorelDRAW Graphics Suite, dünya çapında çeşitli tasarımcı, endüstri ve işletmeler tarafından beğeniliyor.

Marka yönetimi ve pazarlama

Reklam ve yayıncılık alanında çalışan yaratıcı profesyonellerden kurum içi pazarlama malzemeleri üreten küçük işletmelere kadar çeşitli yelpazedeki kullanıcılar için CorelDRAW Graphics Suite, öne çıkan marka kimliği materyallerinden çekici satış araçlarına kadar her şeyi yaratacak araçlara sahiptir.

Açık hava reklamcılığı ve geniş format baskı

Açık hava reklamcılığı ve baskı sektöründeki profesyoneller, güçlü bir renk yönetimi motoru ve üstün baskı öncesi araçlarına sahip olması sayesinde, çeşitli baskı çıktıları için sanat eserleri yaratmak üzere CorelDRAW’a güveniyor.

Giyim ve tekstil

İster ekran baskısı isterse nakış, doğrudan giysiye baskı veya giyim işinde olun, CorelDRAW Graphics Suite, moda endüstrisi için tasarımlar tasarlamak ve üretmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Perakende ve e-ticaret

İster satış noktası promosyonları tasarlıyor olun isterse bir çevrimiçi mağazayı geliştirmek için varlıklar yaratıyor olun, CorelDRAW Graphics Suite ticaret profesyonellerini web ve baskı için özel araçlarla donatır.

Planlar, haritalar ve şemalar

CorelDRAW, ürün ve parça illüstrasyonları, diyagramlar, şemalar ve diğer karmaşık görseller oluşturmak için tasarlanan hassas araçlarıyla, mühendislik, imalat ve inşaat firmalarında güvenilir bir isimdir.

Teknik belgeler hazırlamak, ayrıntılı çizimleri incelemek ve yayınlamaya yönelik eksiksiz bir özel araçlar paketi için, teknik iletişim uzmanları CorelDRAW® Technical Suite’i seçiyor.

İllüstrasyon ve güzel sanatlar

İllüstratörler ve sanatçılar, klasik sanat uygulamalarını CorelDRAW’ın en son teknoloji vektör çizim teknolojisiyle birleştirerek güzel ve sofistike sanat eserleri oluşturabilirler.

 

Rekabet avantajımız

Tümü bir arada tasarım ve sayfa tasarımı Alternatif lisanslama modelleri Gerçek zamanlı işbirliği Abonelik kazanımları
Yerel işletim sistemi deneyimi Zorunluluk içermeyen deneme Öğrenmesi ve kullanması kolay Zengin dosya uyumluluğu

 

Yenilikleri

YENİ!

Perspektif içinde çizin

Perspektifte nesneler veya sahneler çizmek her zamankinden daha hızlı ve daha kolay. 1, 2 veya 3 noktalı perspektif arasından seçim yapın, paylaşılan bir perspektif düzleminde çizin veya mevcut bir nesne grubunu ekleyin, nesneleri perspektifi kaybetmeden serbestçe taşıyın ve düzenleyin.

Videoyu izleyin

YENİ!

Esnek tasarım uzayı

Sayfalarınızın ve varlıklarınızın kontrolünü size veren yeni iş akışlarıyla, fikirlerinizi rekor sürede çıktıya dönüştürün.

Çoklu sayfa görüntüleme

Projenizin tüm dijital varlıklarını tek bir görünümde görüntüleyin, yönetin ve düzenleyin - yaratıcılık için yepyeni bir oyun alanı! Nesneleri sayfalar arasında akıcı bir şekilde hareket ettirin, tasarımları yan yana karşılaştırın ve istediğiniz gibi düzenlemek için sayfaları serbestçe hareket ettirin.

Çok varlıklı dışa aktarma

Tasarımı tamamladığınızda, tek tıklamayla dışa aktarılacak özelleştirilmiş bir sayfa ve nesne öğeleri listesi oluşturun!

YENİ!
ABONELİĞE ÖZEL

Dinamik varlık yönetimi

Etkileyici yeni varlık yönetimi iş akışı sayesinde her zaman en güncel varlıklarla çalıştığınızdan emin olun. Sembolleri projeler arasında ve ekiplerle paylaşarak, siz veya başkaları tarafından değişiklik yapıldığında güncellemeleri senkronize ederek, tasarım varlıkları için tek bir gerçek kaynak oluşturun.

 

YENİ!
ABONELİĞE ÖZEL

Zaman kazandıran tipografi

Corel Font Manager’da binden fazla Google Fonts ailesine doğrudan erişerek, tipografi oluşturma adımlarını kolaylaştırın. Kullanmak istediğiniz yazı tiplerini yüklemek zorunda kalmadan, bir dizi yeni değişken yazı tipi içeren Google Yazı Tipleri kitaplığına zahmetsizce göz atın, arama yapın ve önizleme yapın.

 

 

YENİ!

Aşamalı görüntü düzenleme

Görüntüleri daha az adımda iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış güçlü yeni fotoğraf düzenleme özellikleriyle, sevdiğiniz şeyler için emek harcamayın.

Geliştirilmiş renk değiştirme

Kusursuz fotoğraflara daha hızlı ve daha kolay yolla ulaşmak için, etkileyici yeni Renkleri Değiştir aracını test edin.

Yeniden Tasarlanan Ayarlamalar iş akışı

Tahribatsız, gerçek zamanlı ve bağlama duyarlı görüntü ayarlamalarını uygulamak için Corel PHOTO-PAINT’te tamamen dönüştürülmüş Ayarlamalar iş akışını kullanın.

HEIF dosya formatı desteği

iPhone'da kullanılan standart fotoğraf formatı desteğinin keyfini çıkarın.

YENİ!
ABONELİĞE ÖZEL

Yeni nesil işbirliği

Yeterince boşa harcanan zaman! Uzaktan çalışmanın yeni normalimiz haline geldiği dönemde, meslektaşlarınız ve müşterilerinizle bağlantıda kalın.

 • Katkıda bulunan bir veya daha fazla kişiden gerçek zamanlı yorumları ve ek açıklamaları, doğrudan paylaşılan CorelDRAW tasarım dosyanızın içinde toplayın.
  Videoyu izleyin
 • Sezgisel yeni proje kontrol paneli, bulut dosyalarını depolamayı, düzenlemeyi ve paylaşmayı çocuk oyuncağı haline getirir.
  Videoyu izleyin
 • Gelişmiş Yorum penceresi, yorumlarını arama olanağı sayesinde filtrelemeyi kolaylaştırır.

DAHA FAZLASI

YENİ!

CorelDRAW her yerde!

Teknoloji kısıtlamalarına veda edin, Windows, Mac, web, iPad ve diğer mobil cihazlarda gerçek bir çapraz platform deneyimine merhaba deyin. Yeni, optimize edilmiş dokunmatik kullanıcı deneyimiyle CorelDRAW.app, mobil cihazlarda ve tabletlerde olanakları genişletir, yeni iPad uygulaması, hareket halindeyken tasarım yapmayı daha da kolaylaştırır.

Profesyonel tasarım araçları parmaklarınızın ucunda

 

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

 

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Tek sayfalı ile çok sayfalı düzenleme arasında geçiş yapma olanağı, istediğiniz şekilde çalışmanız için sizi özgür kılar.

 

Fotoğraf düzenleme

Corel PHOTO-PAINT’in güçlü katman tabanlı fotoğraf düzenleme araçlarıyla, renk ve tonu ayarlayın, kusurları kaldırın, perspektifi düzeltin ve daha fazlasını yapın. Yapay zekayla görüntülerinizin boyutunu ve kalitesini iyileştirin, RAW görüntülerinizden çarpıcı Yüksek Dinamik Aralıklı fotoğraflar oluşturmak için AfterShot 3 HDR’yi kullanın.

 

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne, blok gölgeler ve konturlar gibi efektler ekleyin, değişken yazı tipi desteğiyle yazı tiplerine hassas bir şekilde ince ayar yapın, metni yola sığdırın ve daha fazlasını yapın.

 

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

 

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

 

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT’te tümü tahribatsız bir şekilde blok gölgeler, simetrik çizimler ve perspektif çizimler oluşturun, bir dizi tersine çevrilebilir ayar ve efekt uygulayın.

Biteşlemden vektöre dönüştürme

Yapay zeka destekli PowerTRACE ™ ile, biteşlemden vektöre olağanüstü dönüştürmenin keyfini çıkarın. Vektörleştirirken biteşlemin kalitesini geliştiren gelişmiş görüntü optimizasyonu seçeneklerinden yararlanın.

Stiller ve stil setleri

Nesne Stilleri penceresi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne penceresinden kontrol edin. Nesne biçemlendirmesi, dolgular ve dahasını yönetmek için Nesne Özellikleri penceresini kullanın.

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

Tasarım alanınızı iş akışı gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayın. Önceki sürümlerde oluşturulan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma alanlarını sorunsuzca içe aktarın ya da sektöre özgü araçları organize ve erişilebilir tutmak için önceden tanımlanmış çalışma alanlarını kullanın.

 

Baskı veya web için tasarlayın

Her seferinde kusursuz yayın ve çıktı sunan baskı veya web için saf hassasiyet sayesinde sınırsız tasarımı deneyimleyin.

 • Baskı öncesinde renklerinizin doğru olduğundan emin olarak, farklı medyalarda renk tutarlılığını yönetin
 • Sıradışı web grafiği araçları ve hazır setleriyle çekici web sitesi içerikleri oluşturun

Zengin dosya uyumluluğu

Çok sayıda grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatı desteği sayesinde, müşteri tarafından sağlanan dosyalara veya ihtiyaçlara dayalı olarak, çeşitli proje varlıklarını kolayca içe ve dışa aktarın.

Windows için tasarlandı

Kalem

Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletlerle hızlı ve verimli çalışın.

Touch

Dokunma veya kalemle hızlı ayarlamalar yapın. Touch çalışma arayüzü, sadece en sık kullandığınız araç ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu büyütür, ayrıca tek bir dokunmayla kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

Dial

Microsoft Surface Dial gibi tekerlek aygıtları için desteğin keyfini çıkarın. CorelDRAW’da dokunma ve tekeri tek başına kullanarak, daha sezgisel bir şekilde çalışın. Klavyenizi bir kenara koyun ve içeriğe dayalı, ekran üzerindeki kullanıcı arayüzünü deneyin.

Etkileyici yaratıcı içerik

CorelDRAW’ın ürün içi Mağazasında bulunan ücretsiz ve premium içerikle yaratıcılık yeteneklerinizi genişletin. Tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için indirilebilir fontları, dolguları, vektörleri, yaratıcı şablonları ve daha fazlasını keşfedin.

Çok daha hızlı şekilde CorelDRAW ustası olun

Kapsamlı bir yararlı öğrenme kaynağı kütüphanesiyle daha çabuk başarılı olun.

DAHA FAZLASI

 

Sürüm karşılaştırması

Tam karşılaştırma için PDF dosyasını inceleyin

Özellik 2021 2020 2019 2018
Yenilikler        
YENİ! Perspektifli çizim
YENİ! Çoklu Sayfa Görünümü
YENİ! Resim Düzeltme
YENİ! Çok varlıklı dışa aktarma
YENİ! Canlı Yorumlar
YENİ! Proje Gösterge Tablosu
YENİ! Sayfalar penceresi / Denetçisi
YENİ! Otomatik Sayfa Sığdırma
YENİ! Kendine kenetleme
YENİ! HEIF Desteği
YENİ! Yazı tipi koleksiyonlarını dışa veya içe aktarın
YENİ! Apple Silicon Desteği (Mac için)
YENİ! Özelleştirilebilir klavye kısayolları (Mac için)
GELİŞTİRİLDİ! Renkleri değiştirme
GELİŞTİRİLDİ! Semboller penceresi / denetçisi GELİŞTİRİLDİ
GELİŞTİRİLDİ! Kılavuzlar
GELİŞTİRİLDİ! Bul ve Değiştir
GELİŞTİRİLDİ! Kaydırma ve Yakınlaştırma
GELİŞTİRİLDİ! Görüntüleme performansı
HIZLANDIRILDI! Açılış süresi
Sayfa Tasarımı araçları 2021 2020 2019 2018
Nesne dağılımı
Nesneleri Yola Yerleştirin
Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme
Perspektif efekti ekleyin
Biteşlemlere zarf uygulayın
Master Katmanlar
Sayfa numarası
Tablolar
Çizim Araçları 2021 2020 2019 2018
Sanat Stili efektleri
Vektör yumuşatma
İç Gölge aracı
Biteşlem efektleri lensi
PowerTRACE™ Yapay Zeka Gücü
Yapay Zeka Gücü
Tahribatsız efektler
Simetri modu
Block Shadow aracı
Pointillizer™
Impact aracı
Noktaları hizalama ve dağıtma
Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme
LiveSketch™ aracı
Vektörel ve biteşlem desen dolgular
Degrade dolgular
Real-Time Stylus (RTS) desteği
Nesneleri gizleme ve görüntüleme
Ağ Dolgu
Vektörel nesneleri yumuşatma
Görüntü İşleme 2021 2020 2019 2018
Örnekleme seçenekleri
JPEG bozulmasını temizleme
Corel PHOTO-PAINT’de tahribatsız efektler
Akıllı Seçim maske aracı
PhotoCocktail™
Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın
AfterShot 3 HDR™
HDR Birleştirme
Akışkan araçlar
Unsharp Mask Lens
Özel efektler
Düzlemsel Maske aracı
Smart Carver™
İçinden Geç Birleştirme Modu
Ton eğrisi ayarlamaları
Ortak çalışma 2021 2020 2019 2018
Yorumlar penceresi / denetçisi
Ortak çalışma iş akışı*
Ortak çalışma oturum açma seçenekleri*
Tasarım İş akışı 2021 2020 2019 2018
Bul ve Değiştir
Proje Zamanlayıcı
Microsoft Surface Dial desteği
Renk Stilleri penceresi / denetçisi
Bağlama duyarlı Nesne Özellikleri penceresi / denetçisi
Stil motoru ve penceresi / denetçisi
Renk yönetimi
PANTONE spot renk paletleri
Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar
Tamamlayıcı renkler ve Harmoniler
Windows Renk Sistemi Desteği
Adobe Color Management Modulü
Belge renk paleti
QR kodlar
Dahili RAW kamera desteği (>400 yeni kamera modeli destekleniyor)
(>400 yeni kamera modeli destekleniyor)
(>400 yeni kamera modeli destekleniyor)
(>400 yeni kamera modeli destekleniyor)
PDF/A desteği
Adobe ürün desteği
Microsoft ürün desteği
AutoCAD DWG/DXF desteği
Tipografi 2021 2020 2019 2018
Değişken Font desteği
Font listesi kutusu
Sıralı ve İmli listeler
Corel Font Manager
Özel karakterler, semboller ve şekiller
Yazıtipi katıştırma
Gelişmiş OpenType desteği
Karmaşık betik desteği
Baskı & Yayınlama 2021 2020 2019 2018
PDF desteği
Birleştirerek Yazdırma
PDF/X desteği dahil PDF/X-4
dahil PDF/X-4
dahil PDF/X-4
(PDF/X-3’e kadar)
Hazırlama ve Germe penceresi / denetçisi
Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet
Ön Kontrol
Ekranda renk provası
Web 2021 2020 2019 2018
CorelDRAW.app
WordPress'de Yayınlama
Piksellerle tasarım
Piksel-mükemmelliği işakışı
Tasarım Varlıklarına Erişme 2021 2020 2019 2018
Dijital varlık yönetimi
Varsayılan klasör konumu
Boş Belge/Resim hazırsetleri
Geliştirilmiş Şablon işakışı
Yüksek kalitede Küçük Resim önizlemesi
Kullanıcı Arayüzü 2021 2020 2019 2018
Yeniden tasarlanan İletişim kutusu arayüzü
Seçeneklerde dolaşma
Nesneler penceresi / denetçisi
Dokunmatik dostu arayüz
Microsoft Surface desteği
Karşılama Ekranı
Çalışma Arayüzleri
UltraHD 4K ekran desteği
Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz
Belgeleri ayırın
Performans 2021 2020 2019 2018
Nesneleri Güçlü Kırpma
Perspektif ve Dairesel Soldurma efektleri
Fırça performansı ve renk değiştirme
Vektör önizlemeleri
GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi
Çok çekirdek desteği
İçerik 2021 2020 2019 2018
Modern şablonlar
Profesyonel clipart
Yüksek kalitede fotoğraflar
Geliştirilmiş yazıtipleri
Eğitim Materyalleri ve Dokümantasyon 2021 2020 2019 2018
İpuçları penceresi / denetçisi
Eğitim videoları ve video ipuçları
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Dağıtım ve Otomasyon 2021 2020 2019 2018
Windows Installer (MSI) desteği
Geliştirici Topluluğu sitesi
Microsoft Visual Studio Tools for Applications
Microsoft Visual Basic for Applications
Satın Alma Seçenekleri 2021 2020 2019 2018
Abonelik
Yükseltme Koruma Programı/Bakım
Çok Kullanıcılı Lisans GELİŞTİRİLDİ

Corel, CorelDRAW, CorelDRAW balon logosu, CorelDRAW.app, AfterShot, Corel PHOTO-PAINT, LiveSketch, PhotoCocktail, Pointillizer, PowerTRACE ve Smart Carver, Corel Corporation'ın Kanada, ABD ve başka yerlerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Adı geçen tüm diğer firma, ürün ve hizmet isimleri, logolar, markalar ve herhangi bir kayıtlı veya kayıtsız ticari markalar sadece tanımlama amaçlı kullanılmıştır ve kendi sahiplerinin özel malı olarak tanınır. Üçüncü şahıslara ait herhangi bir marka, isim, logo veya diğer herhangi bir bilgi, görüntü veya materyalin kullanılması onay anlamına gelmez. Başkalarının bu tür üçüncü şahıs bilgilerine, görüntülerine, materyallerine, markalarına ve adlarına ilişkin mülkiyet hakları kabul etmiyoruz. Patentlerle ilgili tüm bildirimler ve bilgiler için lütfen www.corel.com/patents adresini ziyaret edin.
*Not: * İşbirliği özellikleri yalnızca CorelDRAW Graphics Suite aboneliği, bakım ile lisanslama veya kalıcı lisans müşterileri için ek bir satın alma planı ile kullanılabilir.

 

Sürüm karşılaştırması

Tam karşılaştırma için PDF dosyasını inceleyin

  2020 2019 2018 2017&X8

YENİLİKLER

 

 

 

 

YENİ! Sanat Stili efektleri

 

 

 

YENİ! Vektör yumuşatma

 

 

 

YENİ! İç Gölge aracı

 

 

 

YENİ! Biteşlem efektleri lensi

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! PowerTRACE™

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Tahribatsız efektler

GELİŞTİRİLDİ!

 

 

YENİ! Biteşlem büyütme seçenekleri

 

 

 

YENİ! JPEG artefaktı kaldırma

 

 

 

YENİ! Corel PHOTO-PAINT™‘de tahribatsız efektler

 

 

 

YENİ! Akıllı Seçim maske aracı

 

 

 

YENİ! Değişken Font desteği

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Metin etkileşimi

GELİŞTİRİLDİ! Font listesi kutusu

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Numaralı listeler

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! İmli listeler

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Yorumlar penceresi

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! İletişim kutusu arayüzü

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Seçeneklerde dolaşma

GELİŞTİRİLDİ!

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Nesne dağılımı

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Bul ve Değiştir

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Ortak çalışma iş akışı

 

 

 

YENİ! Ortak çalışma oturum açma seçenekleri

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! PDF desteği

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Nesneleri güçlü kırpma

GELİŞTİRİLDİ! Perspektif ve Dairesel Soldurma efektleri

İYİLEŞTİRİLDİ! Fırça performansı ve renk değiştirme

 

 

 

HIZLANDIRILDI! Açılış süresi

 

 

 

ÇİZİM ARAÇLARI

2020

2019

2018

2017&X8

Simetri modu

 

Block Shadow aracı

 

Pointillizer

 

Impact aracı

 

Noktaları hizalama ve dağıtma

 

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

 

LiveSketch™ aracı

2017'DE YENİ

Özel nokta şekillleri

Vektörel ve biteşlem desen dolgular

Degrade dolgular

Real-Time Stylus (RTS) desteği

Nesneleri gizleme ve görüntüleme

Dolgu oluşturma

Ağ Dolgu

Vektörel nesneleri yumuşatma

GÖRÜNTÜ İŞLEME

2020

2019

2018

2017&X8

PhotoCocktail

 

Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

 

AfterShot 3 HDR

 

HDR Birleştirme

 

Healing Clone

Akışkan araçlar

Unsharp Mask Lens

Özel efektler

Düzlemsel Maske aracı

Smart Carver

İçinden Geç Birleştirme Modu

Ton eğrisi ayarlamaları

TİPOGRAFİ

2020

2019

2018

2017&X8

Corel Font Manager™

 

Özel karakterler, semboller ve şekiller

Yazıtipi katıştırma

Gelişmiş OpenType desteği

Karmaşık betik desteği

KULLANICI ARAYÜZÜ

2020

2019

2018

2017&X8

Nesneler penceresi

 

 

Dosya Kaydetme İşareti

 

Dolgu ve şeffaflık uygulayın ve yönetin

 

Dokunmatik dostu arayüz

Microsoft Surface desteği

Eski çalışma arayüzlerini içe alma

Karşılama Ekranı

GELİŞTİRİLDİ!

Çalışma Arayüzleri

UltraHD 4K ekran desteği

Gelişmiş çoklu monitör desteği

Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz

Basit Özelleştirme

Belgeleri ayırın

TASARIM VARLIKLARINA ERİŞİM

2020

2019

2018

2017&X8

Dijital varlık yönetimi

 

 

Varsayılan klasör konumu

 

Gelişmiş içerik yönetici

Boş Belge/Resim hazırsetleri

Geliştirilmiş Şablon işakışı

 

 

Yüksek kalitede Küçük Resim önizlemesi

Tepsileri Microsoft OneDrive ile senkronize edin

SAYFA TASARIMI ARAÇLARI

2020

2019

2018

2017&X8

Yapışma ayarlarını değiştirin

 

Nesneleri Yola Yerleştirin

 

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

 

Perspektif efekti ekleme

 

Biteşlemlere zarf uygulayın

 

Master Katmanlar

Sayfa numaraları

Etkileşimli çerçeveler

Tablolar

WEB

2020

2019

2018

2017&X8

CorelDRAW.app

 

 

Sharepoint Entegrasyonu

 

 

WordPress'de Yayınlama

 

Piksellerle tasarım

Piksel-mükemmelliği işakışı

 

 

TASARIM İŞ AKIŞI

2020

2019

2018

2017&X8

Proje Zamanlayıcı

 

Microsoft Surface Dial desteği

 

Renk Stilleri penceresi

Bağlama duyarlı Object Properties penceresi

Stil motoru ve penceresi

Renk yönetimi

PANTONE spot renk paletleri

Yaratıcılık araç koleksiyonunuzu genişletin

QR kodlar

Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar

Tamamlayıcı renkler ve Harmoniler

Windows Renk Sistemi Desteği

Adobe Color Management Modulü

Belge renk paleti

Dahili RAW kamera desteği

(>400 kamera modeli desteği)

(>400 kamera modeli desteği)

(>400 kamera modeli desteği)

(>400 kamera modeli desteği)

PDF/A desteği

Adobe ürün desteği

Microsoft ürün desteği

AutoCAD DWG/DXF desteği

YAZDIRMA VE YAYINLAMA

2020

2019

2018

2017&X8

64-bit TWAIN Tarayıcı desteği

 

 

Birleştirerek Yazdırma

 

 

PDF/X desteği

PDF/X-4 dahil

PDF/X-4 dahil

PDF/X-3 dahil

PDF/X-3 dahil

Hazırlama ve Germe penceresi

Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet

Ön Kontrol

Ekranda renk provası

PERFORMANS

2020

2019

2018

2017&X8

Vektör önizlemeleri

 

GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

 

Çok çekirdek desteği

DAĞITMA VE OTOMASYON

2020

2019

2018

2017&X8

Windows Installer (MSI) desteği

Geliştirici Topluluğu sitesi

Microsoft Visual Studio Tools for Applications

Microsoft Visual Basic for Applications

ÖĞRENME MATERYALLERİ VE DOKÜMANTASYON

2020

2019

2018

2017&X8

Hints penceresi

Eğitim videoları ve video ipuçları

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

İçerik bildirimi

İÇERİK

2020

2019

2018

2017&X8

Modern şablonlar

Profesyonel clipart

Yüksek kalitede fotoğraflar

Geliştirilmiş yazıtipleri

SATIN ALMA TERCİHLERİ

2020

2019

2018

2017&X8

Program Yükseltme Koruma Programı

Çok Kullanıcılı Lisans

Abonelik

 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT™ – Görüntü düzenleme ve piksel temelli tasarım programı
 • Corel® Font Manager – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™ – Yapay zeka gücüne sahip, biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW uygulamasının parçası olarak)
 • CorelDRAW.app™ – Web tarayıcı üzerinden online vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı
 • CorelDRAW.app™ for iPad – Vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı iPad uygulaması
 • CAPTURE™ – Ekran resmi yakalama aracı
 • AfterShot™ 3 HDR – RAW fotoğraf düzenleyici

İçerik*

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType font
 • 150 profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon*

 

* CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor.

 

 

 • Windows 10*, 64-bit, son Güncellemelerle
 • Intel Core i3/5/7/9 veya AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • 3+ GB VRAM ile OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı
 • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama ve yükleme dosyaları için sabit diskte 4,3 GB boş alan
 • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • DVD’den yüklerken, 700 MB kadar dosya indirmeniz gerekecek
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

 

*CorelDRAW Graphics Suite 2021, Windows 10’un 2004, 20H2 ve CorelDRAW Graphics Suite 2021’nin yaşam döngüsü sırasında piyasaya sürülebilecek sürümlerini destekler.

 

İlgili Resimler

 • background