Göz kamaştıran sonuçlar elde edin ve CorelDRAW Graphics Suite 2019 satın aldığınızda "yaklaşık" 450TL* geri ödeme alın ya da alternatif olarak Netflix veya Spotify aboneliği almaya hak kazanın.

 

Göz kamaştıran sonuçlar elde edin ve CorelDRAW Graphics Suite 2019 satın aldığınızda "yaklaşık" 450TL* geri ödeme alın.

CorelDRAW Graphics Suite 2018, grafik, sayfa tasarımı, illüstrasyon, vektörleştirme, fotoğraf düzenleme, web resimleri, tipografi, baskı projeleri ve sanatsal çalışmalar için benzersiz bir tasarım deneyimi sunuyor. Bu son sürüm, Simetrik çizim modu, Blok Gölge aracı, biteşlem perspektifleri, WordPress'te yayınlama gibi çok sayıda yeni, etkileyici ve yenilikçi özellikler içeriyor.

Hayal edin. Sonra göz kamaştıran sonuçlar elde etmek için güvenle tasarlayın.

Dahası, 30 Kasım 2019 tarihine kadar Güncelleme sürümü satın aldığınızda "yaklaşık" 225 TL ve Tam sürüm satın aldığınızda "yaklaşık" 450TL geri ödeme alabilirsiniz.*

 

HEMEN AL

CorelDRAW Graphics Suite 2019
benzersiz avantajları

 • Son dosya formatlarıyla sektör lideri dosya uyumluluğunun keyfini çıkarın. Birden fazla monitörde görüntüleme, 4K görüntüleme, eş zamanlı kalem uyumlu tabletler ve tekerlek aygıtları için tam destekle verimli bir şekilde çalışın.
 • Çok sayıda eğitim kaynağı, tasarım varlıkları, fontlar, uygulamalar ve dahasına erişin.
 • Eğer CorelDRAW Tek Kullanıcı Kurumsal Lisans satın almayı tercih ederseniz, Güncelleme Koruması paketi seçeneği almanız da mümkün olacak. Böylece çıkacak yeni sürümü çok daha uygun bir maliyetle alabilecek, en son ürün araçları ve geliştirmelerini kullanmayı, en yeni Windows işletim sistemi desteğini garantileyebileceksiniz.

Para iadenizi talep etmek için*:

 1. 1 Temmuz – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Türkiye distribütörü Eti Bilgisayar Ltd. veya yetkili bir bayisi tarafından satın alınmış CorelDRAW Graphics Suite 2019-standart tam sürüm kutu veya ESD ürününüzün 450 TL'lik* (yaklaşık) nakit talep formunu, yada bunun  yerine 12 Aylık Netflix veya Spotify üyeliği için veya upgrade (güncelleme) ürününüzün 225 TL'lik* (yaklaşık) nakit talep formunu yada bunun yerine 6 Aylık Netflix veya Spotify üyeliği için www.coreldraw.com/cashback adresini ziyaret ederek en geç 30 Kasım 2019 23:59’a kadar kadar doldurup göndermeniz gerekir.
 2. CorelDRAW alımınızla ilgili kanıt olan geçerli lisans kodu ve faturanızı da dahil etmeniz gerekecektir.
 3. Talep formunuzu gönderdikten sonra en geç 10 gün içerisinde e-posta vasıtasıyla talep alındı onayı alacaksınız ve ödeme de 30 gün içinde uluslararası havale yöntemiyle tarafınıza gerçekleştirecektir.

*Corel firması ödeme günündeki taahhüt ettiği ödeme tutarı karşılığı TL’yi kendi yerel kuruna göre belirler.

** Bu hediye promosyonundan yararlanmak isteyen müşterilerimizin başvurularını yukarıda açıklandığı üzere Corel’e bizzat başvurmaları gerekmektedir. Başvuru süreçleri müşterilerimizin, Başvuruların değerlendirilmesi, sonuçlandırılması ve hediyelerin müşterilere sağlanması doğrudan Corel’in sorumluluğundadır.

Şartlar

 1. Abonelik, çok kullanıcılı lisans, OEM, deneme sürümü ve akademik sürümler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya kapsamındaki geçerli ürünler CorelDRAW® Graphics Suite 2019’un Windows veya Mac tam sürümleri ve yükseltme sürümleri için geçerli olup, aşağıdaki ürün kodları ile tanımlanan kutu ürün, ESD (Elektronik lisans) ve Business lisansları için geçerlidir: ESDCDGS2019ROW, ESDCDGS2019MROW, ESDCDGS2019EUUG, CDGS2019MMLDPEM, CDGS2019TRDP, LCCDGS2019ML LCCDGS2019MAC
 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için adınıza bir banka hesabı olmak zorundadır.
 3. Her bir müşteri sadece 1 kez ve 1 ürün için bu kampanyadan yararlanabilir ve ödeme talebinde bulunabilir.
 4. Verilen geçersiz lisans kodları kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Corel firması gecikmiş, kaybolmuş, zarar görmüş ve dolaylı olarak gönderilmiş talepler ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 6. Corel firması bu kampanya üzerinde düzeltme, değişiklik yapma, önceden haber vermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar.
 7. Kampanya ile ilgili tüm sorumluluk Corel firmasına aittir.

 

HEMEN AL