Göz kamaştıran sonuçlar elde edin ve CorelDRAW Graphics Suite 2018 satın aldığınızda "yaklaşık" 450TL* geri ödeme alın

Göz kamaştıran sonuçlar elde edin ve CorelDRAW Graphics Suite 2018 satın aldığınızda "yaklaşık" 450TL* geri ödeme alın

CorelDRAW Graphics Suite 2018, grafik, sayfa tasarımı, illüstrasyon, vektörleştirme, fotoğraf düzenleme, web resimleri, tipografi, baskı projeleri ve sanatsal çalışmalar için benzersiz bir tasarım deneyimi sunuyor. Bu son sürüm, Simetrik çizim modu, Blok Gölge aracı, biteşlem perspektifleri, WordPress'te yayınlama gibi çok sayıda yeni, etkileyici ve yenilikçi özellikler içeriyor.

Hayal edin. Sonra göz kamaştıran sonuçlar elde etmek için güvenle tasarlayın.

Dahası, 30 Kasım 2018 tarihine kadar Güncelleme sürümü satın aldığınızda "yaklaşık" 225 TL ve Tam sürüm satın aldığınızda "yaklaşık" 450TL geri ödeme alabilirsiniz.*

 

HEMEN AL

CorelDRAW Graphics Suite 2018
benzersiz avantajları

 • Son dosya formatlarıyla sektör lideri dosya uyumluluğunun keyfini çıkarın. Birden fazla monitörde görüntüleme, 4K görüntüleme, eş zamanlı kalem uyumlu tabletler ve tekerlek aygıtları için tam destekle verimli bir şekilde çalışın.
 • Çok sayıda eğitim kaynağı, tasarım varlıkları, fontlar, uygulamalar ve dahasına erişin.
 • Eğer CorelDRAW Tek Kullanıcı Kurumsal Lisans satın almayı tercih ederseniz, Güncelleme Koruması paketi seçeneği almanız da mümkün olacak. Böylece çıkacak yeni sürümü çok daha uygun bir maliyetle alabilecek, en son ürün araçları ve geliştirmelerini kullanmayı, en yeni Windows işletim sistemi desteğini garantileyebileceksiniz.

Para iadenizi talep etmek için*:

 1. 20 Temmuz – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Türkiye distribütörü Eti Bilgisayar Ltd. veya yetkili bir bayisi tarafından satın alınmış CorelDRAW Graphics Suite 2018-standart tam sürüm kutu veya ESD ürününüzün 450 TL'lik* (yaklaşık) nakit talep formunu, veya upgrade (güncelleme) ürününüzün 225 TL'lik* (yaklaşık) nakit talep formunu www.coreldraw.com/cashback adresini ziyaret ederek en geç 15 Aralık 2018'e kadar doldurup göndermeniz gerekir.
 2. CorelDRAW alımınızla ilgili kanıt olan geçerli lisans kodu ve faturanızı da dahil etmeniz gerekecektir.
 3. Talep formunuzu gönderdikten sonra en geç 10 gün içerisinde e-posta vasıtasıyla talep alındı onayı alacaksınız ve ödeme de 28 gün içinde uluslararası havale yöntemiyle tarafınıza gerçekleştirecektir.

*Corel firması ödeme günündeki taahhüt ettiği ödeme tutarı karşılığı TL’yi kendi yerel kuruna göre belirler.

Şartlar

 1. Abonelik, çok kullanıcılı lisans, OEM, deneme sürümü ve akademik sürümler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya kapsamındaki geçerli ürün kodları CDGS2018IEDP, CDGS2018IEDPUG, CDGS2018TRDP, ESDCDGS2018ROW, ESDCDGS2018ROWUG, LCCDGS2018ML ve LCCDGS2018MLUG'dır.
 2. Kampanyadan yararlanabilmeniz için adınıza bir banka hesabı olmak zorundadır.
 3. Her bir müşteri sadece 1 kez ve 1 ürün için bu kampanyadan yararlanabilir ve ödeme talebinde bulunabilir.
 4. Verilen geçersiz lisans kodları kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Corel firması gecikmiş, kaybolmuş, zarar görmüş ve dolaylı olarak gönderilmiş talepler ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 6. Corel firması bu kampanya üzerinde düzeltme, değişiklik yapma, önceden haber vermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar.
 7. Kampanya ile ilgili tüm sorumluluk Corel firmasına aittir.

 

HEMEN AL