Fiyatı

 

 

 

ZWCAD Architecture 2017

Tasarlama şeklinizi basitleştirin

Videoyu izle >

 

Hızlı Üretkenlik için Üretildi

ZWCAD Architecture, hızlı üretkenlik isteyen mimarlar için profesyonel bir CAD yazılımıdır. Program, özellikle mimari çizimler için tasarlanmış olan, iş akışını geliştiren, günlük çizim görevlerini otomatize eden, sorun olasılıklarını azaltan ve verimliliği arttıran, içerik kütüphaneleri ve araçlar içerir.

 

 

 

Tanıdığınız ZWCAD Üzerine Eklendi, %100 DWG Uyumlu

 

Görselleştirme

 

Özelleştirilmiş Katman Yönetimi, Otomatik Katman Yerleştirme

Akıllı katman yönetimi sistemi, siz çizim yaparken otomatik olarak öğeleri doğru katmanlara yerleştirir, renk ve çizgi tiplerini uygular.

 

 

2D çizin, 3D tasarlayın

Planlarınızı 2D olarak çizin, görünümleri değiştirin, tüm bileşenleriniz 3D olarak görüntülenecektir. 3D modelinizin 2D planınız ve diğer ayarlarla uyumlu olduğundan emin olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

 

Dahili Blok Kütüphanesi

Mobilya, mutfak gereçleri, teçhizatlar, araçlar ve bitkiler gibi yüzlerce bileşen, planlarınızı kolaylıkla detaylandırmanızı sağlayacak.

 

 

Yükselti ve Kesit

2D planda birkaç tıklamayla otomatik olarak yükselti ve kesit oluşturulabilir. 2D plandaki duvarları, zeminleri, merdivenleri ve çatıları oluşturun.

 

Parametrik Akıllı Bina Bileşenleri

 

Duvar, kapı ve pencereleri doğrudan oluşturun

Tek tek çizgilerden ve ızgaralardan duvar oluşturun. Bir kapıyı veya pencereyi kaldırdığınızda duvar otomatik olarak kendini düzeltecektir.

 

 

Kiriş, tabla ve kolonları yeniden düzenleyin

Belirli araçlarla kiriş, tabla ve kolonlar oluşturulabilir. Bu parametrik nesneler üzerinde çift tıklanarak veya özellikler paletinden değiştirilebilir.

 

Tanıdığınız ZWCAD Üzerine Eklendi, %100 DWG Uyumlu

ZWCAD, bir render eklentisi için ek para ödemeden, fotogerçekçi render efekti elde etmenizde yardımcı olur.

 

Açıklama

 

Tek tıklamada kapı/pencere tablosu hazırlayın

Sadece tek tıklamayla çizime kapı ve pencere tablosu ekleyin, elle hesaplamanıza gerek yok. Bu, hassaslığı ve verimliliği garantileyen, süper akıllı bir araç.

 

 

Özel Mimari ölçümlendirmeleri ve sembolleri

Ölçümlendirmeler, ızgara sayısı ve topluca kapı/pencere çizgisel ölçümlerini eklemeyi kapsar. Bu, yükselti, indeks sembolü, detaylı çizim sembolü ve pusula gibi semboller eklemenizi de sağlayacak.

 

Odalara kolaylıkla açıklama ekleyin

Akıllı araçlar, odaları tanıyor, otomatik olarak tarama ekliyor, oda ismini ve oda alan etiketlerini gösteriyor/gizliyor.