SATIN AL

WinZip 20

 

Dünyanın #1 sıkıştırma yazılımı ayrıca tek adımlık dosya yöneticiniz. WinZip ile dosyalarınızı zipleyin, koruyun, yönetin ve paylaşın.

 • Anında zipleme ve açma
 • Lokal, ağ ve bulut dosyaları için komple dosya yönetimi
 • Güvenli dosya paylaşımı için güvenilir AES şifrelemesi
 • Epostayla basitleştirilmiş paylaşım
 • Bulut hizmetleri, sosyal medya ve hızlı mesajlaşma uygulamalarıyla doğrudan paylaşım

 

 


 
               
 

Tüm tanınmış formatlardaki dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7Z, TAR, GZIP, VHD, XZ ve diğer tanınmış sıkıştırma formatlarındaki dosyaları tek tıklamayla açın.

 

Komple dosya yönetimi

İster bilgisayarınızda, isterse ağ veya bulut hizmetinde olsun, dosyalarınızı kolaylıkla bulun, açın, düzenleyin, taşıyın ve paylaşın.

 

Özel bilgilerinizi koruyun

Bilgilerinizi ve verilerinizi güvenceye almak için dosyaları ziplerken kolaylıkla şifreleyin. Salt okunur PDF'ler oluşturun ve kopyalamayı engellemek için filigran ekleyin.

 

Her yerde paylaşın

Büyük dosyaları eposta, bulut hizmetleri, sosyal medya ve hızlı mesajlaşma uygulamalarıyla kolaylıkla paylaşın. Bulut dosyalarınızın linklerini hızlıca paylaşın.

 

 

 

Ziple ve Zip Dosyasını Aç

     

GELİŞTİRİLDİ! Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

Dinamik olarak güncellenen Frequent Folders bölümünde PC'nizde, ağda ve bulutlarda en sık kullandığınız dosyaları ve klasörleri kolaylıkla bulun.

 

 
     

Diğer uygulamalardan zipleyin

WinZip Express, başka uygulamalarla çalışırken bile popüler WinZip özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. Windows Gezgini, Microsoft Office, tarayıcınız (sadece Pro), fotoğraflarınız (sadece Pro) ve Microsoft Outlook ile ziplemek, şifrelemek, paylaşmak ve diğer işlemler için kullanın.*

 

 
     

Aygıt-dostu arayüz

Touch desteği, herhangi bir mobil aygıtta veya bilgisayarda WinZip'in gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. WinZip, 2'si 1 arada bilgisayarlar için iyileştirildi, sisteminizi tablet veya dizüstü bilgisayar moduna geçirdiğinizde, yerleşim de otomatik olarak değişiyor. Kaydırmak çubuklarını otomatik olarak gizleyerek aygıtlarda görüntüleme alanını arttırın.

 

 
     

Sıkıştırılmış tüm dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7Zip, BZ2, LHA/LZH, VHD/VDMK, XZ dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıkıştırılmış dosyalardaki içeriği çıkarın. Şifreli dosyaları açarken, yetkisiz kullanımı engellemek için WinZip, geçici olarak açılan dosyalardan kalan tüm dosyaları temizler.

 

 

*WinZip Express, Windows XP ile uyumlu değildir.

Paylaş

     

YENİ! Daha fazla paylaşım seçeneği

WinZip 20 paylaşım seçeneklerini arttırdı, YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden doğrudan paylaşabilirsiniz. Ek hızlı mesaj desteği, Google Talk/Google+ Hangouts, Yahoo! uygulamalarının yanı sıra Twitter IM ve Office 365 gruplarıyla da paylaşabileceğiniz anlamına geliyor. Messenger ve Jabber. WinZip’in efsane sıkıştırma ve şifreleme özelliğiyle hızlı mesajlaşma hizmetlerini birleştirmek, güvenlikten ödün vermeden yüksek hızda paylaşma kolaylığı sunuyor.

 

 
     

YENİ! Tara ve Paylaş

Yeni WinZip Scan and Share özelliğiyle bir fotoğraf veya belgeyi, hızlıca paylaşıma hazır bir resme veya PDF'e dönüştürün. Taramayı doğrudan WinZip içinden başlatın. WinZip sonrasında dosyayı zipleyebilir ve lokal olarak, ağ veya bulut hizmetine kaydedebilir. Veya eposta, sosyal medya veya hızlı mesajlama uygulamaları üzerinden paylaşabilir — taranan bilgiyi paylaşırken korumak için dilerseniz şifreler. Fotoğrafları, belgeleri, reçeteleri ve dahasını kolaylıkla paylaşın.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

 
     

YENİ! Çek ve Paylaş

Fotoğraf paylaşımını, doğrudan fotoğraf makinesinden alıp WinZip üzerinden paylaşarak akışkanlaştırın.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

 
     

Basit paylaşım

SmartShare paylaşımı bir dosya ve hedef konum seçmek kadar kolaylaştırıyor. Bilgisayarınızdan, bulut hizmetinden veya zipten bir dosya seçin, sonra dosyayı sosyal medya, hızlı mesajlaşma uygulaması veya eposta ile paylaşmayı seçin — WinZip gerisini sizin için yapar. Panodan yapıştırılabilecek otomatik link olanağıyla Skype veya diğer uygulamalardan paylaşmak çok kolay. WinZip Pro kullanıcıları, sadece tek tıklamayla File Viewer içindeki bir resmi doğrudan sosyal medya sitelerinde paylaşabilirler.

 

 
     

Lider bulut hizmetlerine bağlanın

WinZip, ZipShare, Box, OneDrive, Dropbox, Google Drive, CloudMe, SugarSync ve MediaFire bulut hesaplarına doğrudan bağlabiliyor, böylece buluttaki dosyalarınızı bir kerede düzenleyebilirsiniz. Büyük dosyaları ziplemek ve buluta aktarmak veya buluttan almak veya dosya yolunu paylaşmak için WinZip'i kullanın. Önceden zipleyip şifreleyerek, dosyalarınızı koruyun ve depolama alanınızdan tasarruf edin.

 

 
     

ZipShare

ZipShare dosya paylaşım hizmetine doğrudan erişin. Bu güçlü web uygulaması, nerede olursanız veya hangi aygıtı kullanıyor olursanız olun, büyük dosyaları paylaşmanızı kolaylaştırıyor. WinZip 20 ile ZipShare hesabınıza doğrudan erişin. Bulut hesaplarınıza erişin ve sıkıştırılmış dosyalarınızı doğrudan eposta ile paylaşın. Herhangi bir dosyayı zipleyin ve mesajla Facebook, Twitter ve LinkedIn'de paylaşın. ZipShare kullanarak boyutu 50MB'a kadar olan dosyaları ücretsiz olarak gönderin, ZipShare Pro sürümüne geçerek boyutu 2GB'a kadar olan dosyaları gönderin.

 

 
     

Tek tıklamayla büyük dosyaları e-posta ile gönderin

WinZip 20, bulut hesaplarınızdan herhangi birini kullanarak büyük dosyalarınızı ve klasörlerinizi e-posta ile göndermenizi sağlayacaktır. Dosyalarınız otomatik olarak varsayılan bulut hesabınıza aktarılır ve gönderdiğiniz e-postaya dosyanın indirilebileceği köprü eklenir.

 

 

Yönet

     

GELİŞTİRİLDİ! Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

PC'nizdeki, ağdaki, Windows HomeGroup içindeki bilgisayarlardaki, tüm desteklenen bulut hizmetlerindeki dosyaları görüntüleyen Places listesinde, ziplemek istediğiniz dosyaları hızlıca bulun ve seçin.

 

 
     

YENİ! Daha hızlı dosya yönetimi

WinZip 20, yeni WinZip File Management şeridindeki yeni özelliklerle dosya yönetimini çok daha ileri taşıyor.

 • PC'nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde yeni klasörler oluşturun
 • Yeni Wipe özelliğiyle dosyaları ve klasörleri güvenle silin
 • Yanlışlıkla silinen, kopyalanan, taşınan veya ismi değiştirilen dosyaları kurtarın
 • Buluttaki bir dosyayı doğru uygulamayla açın, değişiklikler yapın. WinZip sizin için buluttaki dosyayı güncelleyecektir.
 • Bir dosyayı varsayılan uygulamayla veya alternatif bir uygulamada açın
 • Dosya ve klasörlerin özellik bilgilerini görüntüleyin
 • Bir klasör veya ağ konumunun kısayolunu bir sürücüye oluşturun
 • Nerede olursa olsun birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve yeniden isimlendirin
 • Bir yolu panoya kopyalayın; bir bulut linkini panoya kopyalayın

 

 
     

YENİ! Önizleyici

Dosyanız ister zip içinde, isterse bilgisayarınızda, ağda veya küçük resim desteği sağlayan bulut hizmetinizde olsun, Actions paneli artık seçili dosyanın küçük resmini görüntüler. Resmi büyüterek yeni Preview panelinde görüntülemek için küçük resimdeki büyüt ikonuna tıklayın. Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, bir resmi bilgisayar duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın.

Sadece Pro ve Enterprise

 

 
     

Dosyaları PDF'e dönüştürün

Microsoft Office dosyalarını PDF'e dönüştürün ve bir Zip dosyası içine yerleştirin veya dönüştürülen dosyayı lokal olarak veya buluta kaydedin. Belgeleri, tabloları ve sunumları dilediğinizle kolaylıkla paylaşın. Ek güvenlik için salt-okunur bir PDF oluşturabilirsiniz.

 

 
     

Paylaşıma hazır resimler oluşturun

Yüksek çözünürlüklü resimleri Ziplerken anında çok daha uygun bir boyuta dönüştürün. Böylece dosyayı tam kalitesinde korurken tüm albümü paylaşabilirsiniz. Artık resimlerin boyutunu küçültebilir veya büyütebilir, sonra lokal olarak veya buluta kaydedebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflara filigran ekleyin.

 

 
     

Dosyaları ve klasörleri önizleyin

İçerikleri kaydetmeye karar vermeden önce bir Zip dosyası içindeki içeriği inceleyin. Gelişmiş 'Unzip and Try' özelliği, Zip dosyasının içindeki bağlantılı dosyaları (bir HTML sayfa ve içerdiği resimler gibi) bir arada görmenizi sağlıyor.

 

 
     

Arayüzü işinize göre değiştirin

WinZip arayüzünü ihtiyaç duyduğunuzu özellikleri görüntüleyecek veya gizleyecek şekilde kolaylıkla değiştirin. WinZip 20 varsayılan olarak zipleme özelliklerini görüntüler, dosyalarınızla çalışmak istediğinizde kolaylıkla dosya yönetimi paneline geçebilirsiniz. WinZip'in yapılandırılabilir ayarlarını bulmak ve ayarlamak artık çok daha kolay. Alıştığınız WinZip sürümünü mü seviyordunuz? Bildiğiniz şeride geçmek için sadece tıklayın.

 

 

Koru

     

Esnek dosya dönüşümü

İster PDF'e dönüştürüyor olun, isterse fotoğraf boyutunu değiştiriyor, filigran veya şifre ekliyor olun, zip oluşturma işlemi öncesi, işlem sırası veya sonrasında ayarları seçebilir ve değiştirebilirsiniz. Değişiklikleri zip dosyanızdaki tüm dosyalar veya sadece seçtiklerinize uygulayın.

 

 
     

Özel bilgilerinizi koruyun

FIPS-197 sertifikalı 128 veya 256-bit AES şifrelemesiyle dosyalarınızı banka düzeyinde güvenlik önlemleriyle koruyun. Ek güvenlik için, karmaşıklık ihtiyacına göre WinZip'in sizi zorlayacağı, kendi şifre politikanızı belirleyin.

 

 
     

Filigran ekleyin

Resimlerinize ve PDF'lerinize özel filigran ekleyerek, yetkisiz kopyalamanın önünü alın, dosyalarınızı takip edin ve fikir eserlerinizi koruyun. Filigran şeffaflığını, nerede nasıl görüneceğini belirleyebilirsiniz. Daha fazla güvenlik için filigranınıza tarih/saat bilgisi de ekleyebilirsiniz.

 

 

Yedekle

WinZip Pro sürümüne güncelleyerek dosyalarınızı sonsuza kadar güvenle koruyun. WinZip Pro, WinZip'in kapsamlı dosya sıkıştırma, şifreleme ve paylaşma özelliklerine veri kaybına karşı önemli yedekleme araçlarını ekliyor.
(Sadece Pro ve Enterprise)

     

YENİ! Görev Sihirbazı Gelişmiş Derleyicisi

Artık yedekleriniz neredeyse her yerdeki dosyaları içerebilir. Bilgisayarınızdaki, ağdaki ve bulut hizmetinizdeki klasörlerdeki dosyları tek bir yedek dosyasında birleştirin. Dilerseniz elde ettiğiniz zip dosyasını buluta kaydedin. Yedekleme ve dağıtımı otomatikleştirerek, farklı bulut hizmetlerindeki dosyaları birleştirin, zipleyin ve zip dosyasını eposta ile dağıtan bir görev oluşturun.

 

 
     

Hızlı yedekleme

Gelişmiş otomatik yedekleme oluşturma ve düzenleme olanağı, varsayılanlar ve ayarların değiştirilmesi gerekmiyorsa, tüm diğer adımları atlamanızı sağlıyor.

 

 
     

Otomatik bildirimler

Job Wizard ile, otomatik görevler tamamlandığında eposta ve hızlı mesaj servislerine bildirimler gönderin.

 

 
     

Buluta yedekleme

Herhangi bir bulut hesabına, masaüstü klasörünüze veya bir başka bulut hesabına yedekleyin.

 

 

 

 

     

GELİŞTİRİLDİ! Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

Dinamik olarak güncellenen Frequent Folders bölümünde PC'nizde, ağda ve bulutlarda en sık kullandığınız dosyaları ve klasörleri kolaylıkla bulun.

 

 
     

YENİ! Daha fazla paylaşım seçeneği

WinZip 20 paylaşım seçeneklerini arttırdı, YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden doğrudan paylaşabilirsiniz. Gelişmiş hızlı mesaj desteği, Google Talk/Google+ Hangouts, Yahoo! uygulamalarının yanı sıra Twitter IM ve Office 365 gruplarıyla da paylaşabileceğiniz anlamına geliyor. Messenger ve Jabber. WinZip’in efsane sıkıştırma ve şifreleme özelliğiyle hızlı mesajlaşma hizmetlerini birleştirmek, güvenlikten ödün vermeden yüksek hızda paylaşma kolaylığı sunuyor.

 


 
     

YENİ! Tara ve Paylaş

Yeni WinZip Scan and Share özelliğiyle bir fotoğraf veya belgeyi, hızlıca paylaşıma hazır bir resme veya PDF'e dönüştürün. Taramayı doğrudan WinZip içinden başlatın. WinZip sonrasında dosyayı zipleyebilir ve lokal olarak, ağ veya bulut hizmetine kaydedebilir. Veya eposta, sosyal medya veya hızlı mesajlama uygulamaları üzerinden paylaşabilir — taranan bilgiyi paylaşırken korumak için dilerseniz şifreler. Fotoğrafları, belgeleri, reçeteleri ve dahasını kolaylıkla paylaşın.

Sadece Pro ve Enterprise

 

 
     

YENİ! Çek ve Paylaş

Fotoğraf paylaşımını, doğrudan fotoğraf makinesinden alıp WinZip üzerinden paylaşarak akışkanlaştırın.

Sadece Pro ve Enterprise

 

 
     

YENİ! Daha hızlı dosya yönetimi

WinZip 20, yeni WinZip File Management şeridindeki yeni özelliklerle dosya yönetimini çok daha ileri taşıyor.

 • PC'nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde yeni klasörler oluşturun
 • Yeni Wipe özelliğiyle dosyaları ve klasörleri güvenle silin
 • Yanlışlıkla silinen, kopyalanan, taşınan veya ismi değiştirilen dosyaları kurtarın
 • Buluttaki bir dosyayı doğru uygulamayla açın, değişiklikler yapın. WinZip sizin için buluttaki dosyayı güncelleyecektir.
 • Bir dosyayı varsayılan uygulamayla veya alternatif bir uygulamada açın
 • Dosya ve klasörlerin özellik bilgilerini görüntüleyin
 • Bir klasör veya ağ konumunun kısayolunu bir sürücüye oluşturun
 • Nerede olursa olsun birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve yeniden isimlendirin
 • Bir yolu panoya kopyalayın; bir bulut linkini panoya kopyalayın

 

 
     

YENİ! Önizleyici

Actions Paneli artık zip dosyanızdaki, bilgisayarınızdaki, ağdaki ve küçük resimleri destekleyen herhangi bir bulut hizmetinizdeki küçük resim önizlemesini görüntülüyor. Resmi büyüterek yeni Preview panelinde görüntülemek için küçük resimdeki büyüt ikonuna tıklayın. Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, resimleri bilgisayar duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın. (Windows Gezgini Önizleme teknolojisi gerekiyor).

Sadece Pro ve Enterprise

 

 
     

YENİ! Görev Sihirbazı Gelişmiş Derleyicisi

Artık yedekleriniz neredeyse her yerdeki dosyaları içerebilir. Bilgisayarınızdaki, ağdaki ve bulut hizmetinizdeki klasörlerdeki dosyları tek bir yedek dosyasında birleştirin. Dilerseniz elde ettiğiniz zip dosyasını buluta kaydedin. Yedekleme ve dağıtımı otomatikleştirerek, farklı bulut hizmetlerindeki dosyaları birleştirin, zipleyin ve zip dosyasını eposta ile dağıtan bir görev oluşturun.

Sadece Pro ve Enterprise

 

 

 

 

Sıkıştır/Aç

WinZip Std

WinZip Pro

64-bit'lik, sınıfının en iyi yazılımıyla dosyalarınızı hemen zipleyin ve açın
Zipx, RAR, 7Z, LHA, BZ2, IMG, ISO ve tüm diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarını açın
YENİ! DOCX, XLSX, PPTX, XPS, ODT, ODS, ODP, ODG,WMZ, WSZ, YFS, XPI, XAP, CRX, EPUB, and C4Z dahil olmak üzere daha fazla dosya tipini bir Zip olarak açın
CAB, Zip ve Zip 2.0 Methods dosyalarını açın
Diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarındaki dosyaları Zip formatına dönüştürün
Verimliliği dosya türüne göre otomatik olarak arttırmak için 'Best Compression' yöntemini kullanın
JPEG resim dosyalarının boyutunu, fotoğraf kalitesinden veya veri bütünleşikliğinden ödün vermeden %20 - 25 oranında azaltın
BZip2, LZMA, PPMD ve Enhanced Deflate yöntemlerini kullanarak sıkıştırın
Zip 2.0 uyumlu yöntemleri kullanarak sıkıştırın
Zipli Microsoft Office dosyasını, Zip dosya ikonu üzerinde basitçe çift tıklayarak 'Otomatik Açın'
Gelişmiş 'Unzip and Try' fonksiyonalitesini kullanarak bir Zip dosyası içindeki dosyaları ilişkili bileşenleriyle görüntüleyin (örneğin HTML sayfa ve ilişkili grafikler).

Şifrele/Şifreyi çöz

WinZip Std

WinZip Pro

Zip oluşturmadan önce, oluşturma sırasında veya oluşturduktan sonra PDF dönüşümü, filigran ekleme, fotoğraf boyutunu değiştirme gibi şifreleme ve dönüşüm seçeneklerini uygulayın

Zip içindeki farklı dosyalara farklı dönüşüm seçenekleri uygulayın

Daha hızlı AES şifrelemesi için, belirli Intel-temelli bilgisayarlarda donanım desteğinin avantajını yaşayın
Şifreleme yöntemini ve şifre politikasını yönetici olarak belirleyin  
'Encrypt' seçeneğini işaretleyerek dosyaları banka düzeyinde şifreleme ile tamamen koruyun
FIPS-197 sertifikalı AES şifrelemesi (128- ve 256-bit) ile hassas verileri koruyun
ABD Savunma Bakanlığı standartlarını (DoD 5220.22-M) kullanarak geçici olarak açılan şifreli dosyalar kapatıldığında, diskteki kalıntıları otomatik olarak temizleyerek yetkisiz kullanımları engelleyin
Karmaşıklık gereksinimini tanımlayarak kendi şifre politikanızı oluşturma olanağı
Gizli dosya ve eposta eklerini şifreleyin ve açın

Yönet

WinZip Std

WinZip Pro

Places listesinden PC'nizdeki, ağdaki, Windows HomeGroup veya desteklenen bulut hizmetlerindeki tüm dosyalara erişim
YENİ! Frequent Folders bölümünden sık kullandığınız lokal, ağ ve bulut klasörlerine hızlıca erişin
YENİ! WinZip içinden PC'nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde klasörler oluşturun
YENİ! Yeni Wipe özelliğiyle dosyaları ve klasörleri güvenli şekilde silin
YENİ! Yanlışlıkla silinen, kopyalanan, taşınan veya ismi değiştirilen dosyaları kurtarın
YENİ! Buluttaki bir dosyayı doğru uygulamada veya alternatif bir uygulamada açın
YENİ! Bir dosyayı varsayılan uygulamada veya alternatif bir programda açın ve düzenleyin
YENİ! Dosya ve klasörler için özellikleri görüntüleyin
YENİ! Bir klasör veya ağ konumunun kısayolunu bir sürücüde oluşturun

YENİ! Yerel, ağ ve bulut dosyalarını kopyalayın, taşıyın, yeniden adlandırın ve silin

YENİ! Birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve topluca isimlerini değiştirin
YENİ! Bir yolu panoya kopyalayın
YENİ! Bir bulut linkini panoya kopyalayın
YENİ! Zip dosyanızdaki, PC'nizdeki, ağdaki veya bulut hizmetindeki seçili bir dosyanın küçük resmini önizleyin (eğer bulut hizmeti küçük resimleri destekliyorsa)
YENİ! Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, bir resmi duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın.
Windows Gezgini, Office ve Photos için dahili, Outlook için ücretsiz indirilen WinZip Express
Aygıtlarda gerekmediğinde kaydırma çubuklarını otomatik olarak gizleyerek görüntüleme alanını büyütme
Move seçeneğiyle sistemdeki kopyasından ayrılmadan bir dosyayı bir zip içine yerleştirme
Yeni Thumbnails ile zip içindeki dosyaları kolaylıkla inceleme ve bulma
Yeniden tasarlanan yapılandırılabilir ayarlarla WinZip'i daha kolay özelleştirin

Tüm yerel, ağ ve bulut dosyalarınıza kolaylıkla File panelinden ulaşın

Tercihinize göre farklı özellikleri görüntüleyecek şekilde değişen dinamik Actions panelinde işlem için doğru araçları görüntüleyin

Dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişmek ve dosya tipi, boyutu ve tarihi gibi ayrıntıları görüntülemek için arayüzü kolaylıkla Manage moduna dönüştürün

WinZip'i herhangi bir dokunmatik aygıt veya bilgisayarda kullanın

WinZip'i yeni 2'si 1 arada bilgisayarlarda kullanın. Tablet ile laptop modları arasında geçiş yaptığınızda görünüm otomatik olarak ayarlanır

Resimleri doğrudan Zip dosyası içindeyken döndürün, yeniden boyutlandırın ve tam boyutta görüntüleyin

 

'Unzip and Try' özelliğini kullanarak Zip dosyalarını geçici olarak açın ve ihtiyacınız olmayan dosyaları silin

Seçilebilir klasör konumuna veya geçerli klasör konumuna açın

Include ve Exlude filtrelerini* kullanarak sadece istediğiniz dosyaları zipleyin

Kolay gözatma için, WinZip'in Explorer View penceresinde resim önizlemelerini görüntüleyin

Paketle ve Paylaş

WinZip Std

WinZip Pro

YENİ! YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşın
YENİ! Scan and Share ile Resimleri ve belgeleri doğrudan WinZip içinden tarayın ve paylaşın  
YENİ! Snap and Share ile fotoğrafları doğrudan fotoğraf makinenizden paylaşın  
Bilgisayarınızdan, bulut hizmetinden veya bir zip içinden bir dosya seçin ve eposta, sosyal medya veya hızlı mesaj uygulamalarında paylaşmayı seçin, WinZip SmartShare ile kalanını halleder
Panodan kopyalanabilen otomatik linklerle, linkleri kolaylıkla Skype ve diğer servislerde paylaşın
Açılan resimleri doğrudan File Viewer içinden sosyal medya sitelerinde paylaşın  
Box, Google Drive, OneDrive, Dropbox, CloudMe, SugarSync ve MediaFire gibi bulut hizmetlerine doğrudan erişin, buluttaki zip dosyalarını açın, aktarmadan dosyaları zipleyin veya buluttaki dosyaları zipleyin ve paylaşın
Kolay bulut dolaşımı, dosyaları ve klasörleri indirmek, paylaşmak, taşımak, yeniden adlandırmak, açmak ve silmek için yeni seçenekleri sayesinde, buluttaki dosyalara kolaylıkla erişerek ve bunları yönetin.
Buluttaki dosyanızın yolunu e-posta, mesaj ve sosyal medya sitelerinde kolaylıkla paylaşın.
GELİŞTİRİLDİ! Zipli dosyaları Office 365 Groups, Twitter, Google Talk/Google+ Hangouts, Yahoo!, Messenger ve Jabber gibi hızlı mesaj servisleri üzerinden paylaşın.
Yeni ZipShare dosya paylaşım sistemine doğrudan WinZip'ten erişerek, bulut hesabınıza bağlanın ve sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla eposta ve sosyal medya üzerinden paylaşın.
WinZip'in dahili PDF dönüşüm aracını kullanarak belgeleri salt-okunur da dahil olmak üzere PDF'e dönüştürün
Resimleri Zip dosyasına eklerken, yüksek çözünürlüklü dosyaların daha hızlı gönderilmesi ve standart bilgisayar ekranlarına* sığması için, resim boyutunu otomatik olarak uygun boyutlara düşürün
Yetkisiz kopyalamayı engellemek, takip etmek ve telif hakkınızı korumak için, resim ve PDF'lere özel filigranlar ekleyin. İstiyorsanız şeffaflığı belirleyin ve tarih/zaman damgası ekleyin.
Dosyalarınızı Zipleyin ve en popüler eposta ve webposta sistemlerini kullanarak gönderin (WinZip, Microsoft Outlook, Yahoo! Mail, Gmail ve Hotmail ile bütünleşik çalışır) veya WinZip'i ek hazır setlerin dışındaki ek eposta hizmetlerini destekleyecek şekilde yapılandırın
Dahili 'Self-Extractor Personal Edition' özelliğini kullanarak, WinZip sahibi olmayan kullanıcılara gönderilecek dosyaları kendiliğinden açılır arşivlere (.exe dosyaları) dönüştürün

Yedekle ve Otomatikleştir

WinZip Std

WinZip Pro

YENİ! Job Wizard Super Picker özelliğini kullanarak bilgisayarınız, ağ ve bulut hizmetlerindeki dosyaları tek bir yedek içinde birleştirin. Elde edilen Zip dosyasını buluta kaydedin.  
Otomatik yedek oluşturma ve düzenleme işlemi için varsayılanlar ve ayarların değiştirilmesi gerekmedikçe adımları atlayın  
'Backup' sekmesindeki önceden tanımlanmış yedeklemelerden birini kullanarak, belgelerinizi, epostalarınızı, masaüstünüzü, favorilerinizi, resimlerinizi, kütüphanelerinizi vs tek tıklamayla yedekleyin  
Seçili dosyalar veya klasörler için özel yedekler oluşturun, rutin zipleme görevlerini otomatikleştirmek için özel WinZip görevleri oluşturun  
Dijital fotoğraf makinenizdeki fotoğrafları doğrudan yedekleyin  
Yedeklerinizi doğrudan CD, DVD veya Blu-ray Diske kaydedin (gerekiyorsa birden fazla diske otomatik olarak bölerek)  
Yedeklerinizi otomatik olarak sanal eposta adreslerinden birinden gönderin veya WinZip'in dahili FTP istemcisini kullanarak dışarıdaki bir sunucuya aktarın  
Herhangi bir bağlı bulut hesabına, masaüstü klasöre ve bulut hesapların arasında yedekleyin  
Güncellenen Job Wizard ile, otomatik görevler tamamlandığında sosyal medya ve hızlı mesaj servislerine bildirimler gönderin  
Betik oluşturmak için 'WinZip Command Line Support Add-On' uygulamasını kullanın (ücretsiz eklenti)

*Microsoft Windows 10, Windows 8, Windows 7 veya Vista gerekiyor

**Microsoft Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 gerekiyor

 

 

 • Windows 10
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
 • Internet Explorer 8 veya sonrası