Fiyatı

Sıkıştır

Birden fazla sayıdaki e-posta eklerini tek ve çok küçük boyutlarda bir dosyaya dönüştürerek, gönderme ve indirme işleminin çok daha kolay ve hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Şifre güvenliği

E-posta eklerinizi ve hassas dosyalarınızı WinRAR'ın 128 bitlik şifreleme teknolojisiyle güvenlik altına alarak, yetkili olmayan görüntüleme ve kullanımdan koruyabilirsiniz.

Arşivle

Sabit diskinizde ve taşınabilir cihazınızda yer tasarrufu yapmak için, birden fazla dosyayı tek, küçük klasörler olarak arşivleyebilirsiniz. Arşiv dosyalarını RAR veya ZIP dosyası olarak oluşturabilirsiniz.

Parçala

Belge, multimedya dosya veya yazılım, hangisi olduğu fark etmez, büyük dosyaları parçalara bölerek CD/DVD'ye kaydedin veya Internet'te paylaşın.

Kilitle

Arşiv dosyalarınızın içeriğini, kazara ya da istenmeyen düzenlemelerden korumak için kilitleyin.

Kendiliğinden açılan dosyalar

Dosyayı göndereceğiniz kişide uygun bir açma uygulaması olduğundan emin değilseniz, kendiliğinden açılan dosyalar oluşturun. Kendiliğinden açılan dosyalar en bir yazılım gerektirmezler ve üzerinde çift tıklanarak açılabiliyor.

Yedekle

Dosyalarınızı yedekleyerek bozulmalara karşı tedbir alın. Farklı sıkıştırma ve yedekleme programları almak zorunda değilsiniz. WinRAR bütünleşik olarak gelişmiş yedekleme özelliklerine sahiptir.

Koru

Verilerinizi istenmeyen hasarlara karşı koruyun. winRAR'ın iyileştirme kayıt fonksiyonu, fiziksel hasar veya başka bir kısmi veri kaybı sonrasında bile arşiv dosyalarınızı düzeltmenizi sağlıyor.

Çok sayıda bütünleşik fonksiyonu, WinRAR'ın günlük bilgisayar kullanımız için çok işlevsel bir araç olmasını sağlıyor. Multifonsiyonalitesine ek olarak WinRAR'ın güçlü teknik avantajları, WinRAR'ın sıkıştırma yazılımı seçiminde en doğru tercih olmasının sebebi.

Güvenilir ve tutarlı

15 yıldan uzun süredir devam eden geliştirme ve iyileştirmelerle WinRAR, güvenilir, tutarlı ve tanınmış bir sıkıştırma programı olarak tanındır. WinRAR, kusursuz ve hatasız bir şekilde parçalara bölünmüş arşivler oluşturuyor ve bunları açıyor.

En iyi sıkıştırma-hız oranı

WinRAR, çok yüksek bir sıkıştırma oranıyla, aynı zamanda sıkıştırma işlemini çok kısa tutarak arşiv dosyaları oluşturur.

Kolay kullanım ve kullanıcı dostu

Sağ tuş menüsü, sezgisel arayüz, açma konumu bellek boyutu, sürükleyip bırakma desteği, sihirbaz seçeneği, WinRAR kullanımını çok kolay ve kullanıcı dostu kılıyor.

Özelleştirilebilir, profesyonel arayüz

WinRAR profesyonal ama özelleştirilebilir, sade bir arayüze sahiptir.

Zengin format desteği

WinRAR RAR ve ZIP formatlarında dosya oluşturabilir, RAR, ZIP, 7-ZIP, GZip, ACE ve TAR dahil olmak üzere çok sayıda formattaki sıkıştırılmış dosyaları açabilir.

WinRAR taşınabilir

WinRAR, Portable / USB thumb sürücü sürümü olarak U3 ile kullanılabilir. Pocket PC 2002 platformu için, Windows Mobile 5 desteği olan Pocket RAR sürümünü kullanabilirsiniz.

45'den fazla dil desteği

WinRAR, 45'den fazla dilde kullanılabilir. WinRAR'ı dilediğiniz dilde kullanabilirsiniz.

Tüm popüler işletim sistemleri için

WinRAR, Vista ve Windows 7 dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemlerinde çalışır, hatta DOS, OS/2, Linux, Mac OS X ve FreeBSD sistemlerinde de kullanılabilir.

Uygun ağ yüklemesi

Ağ yöneticileri için, WinRAR'ı ağ ortamında kolaylıkla yükleyebilmeleri için çok sayıda seçenek sunulmaktadır.

Bütünleşik virüs taraması

WinRAR’ın bütünleşik virüs tarama seçeneği, arşiv dosyaların içeriğinin inceleme veya açılma öncesi taranmasını sağlıyor.

Büyük dosya desteği

WinRAR, dosya boyutu 8.589.934.591 GB'a kadar olan dosyaları sıkıştırabilir ve arşivleyebilir.

Unicode desteği

Unicode desteği, arşiv dosyalarının isimlerinde Latin olmayan karakterlerin sorunsuz bir şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor.

Lisanslı sürümü satın aldığınızda sahip olacağınız avantajlar

Kullanıcılarımıza ve onların tercihlerine çok değer veriyoruz. Bu yüzden onlara en iyi aracı sağlamanın yanısıra maksimum sayıda seçenek ve esnekli de sunmaya çalışıyoruz:

WinRAR shareware bir uygulamadır

WinRAR shareware bir uygulamadır ve herkes 40 günlük değerlendirme süresi boyunca ücretsiz kullanabilir. WinRAR programını denemenin size herhangi bir maliyeti yoktur! 

Ücretsiz çeşitli dil sürümleri

Lisanslı kullanıcılarımızın WinRAR'ı geçerli olan herhangi bir dilde kullanmalarına olanak sağlıyoruz. Belirli bir dil sürümüyle kısıtlanmıyorlar.

Ücretsiz taşınabilir kullanım

Lisanslı kullanıcılarımız, WinRAR lisanslarını U3 ve taşınabilir / USB belleklerde de kullanabilirler. Ücretsiz olarak WinRAR'ın Pocket RAR sürümünü sağlıyoruz.

Sürekli geliştirme

Ürünü sürekli geliştirerek, en iyi sıkıştırma aracına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel destek

Profesyonel destek ekibimiz, WinRAR ile ilgili sorularınızda size destek olacaktır. Lisans dosyanızı kaybetmeniz durumunda, yeniden gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Çok sayıda bütünleşik özelliği, teknik avantajı ve müşteri hizmetleriyle WinRAR, her zamanki PC ve Internet çalışmalarınızda çok kullanışlı bir araç olarak en iyi yardımcınız olacaktır.

WinRAR'ın deneme sürümünü indirmek ve lisansınızı kaydetmek için açağıdaki siteye bağlanabilrisiniz:
www.win-rar.com

WinRAR ile ilgili herhangi bir sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçin:
info@win-rar.com, satis@eti.com.tr

WinRAR ekibiniz.

  • 32 Bit için Intel Pentium (veya uyumlu bir model)
  • 64 Bit için 64 Bit CPU ve 64 Bit'lik Windows sürümü
  • Win98, Me, NT 4.0, 2000, XP, Vista, Server 2003, Server 2008, Windows 7 
  • 64MB RAM
  • Sabit diskte 3MB boş alan

WinRAR, Windows'un tüm 32 Bit ve 64 Bit'lik sürümleriyle çalışır(2000/XP/Vista/2003/2008/Windows 7).
 
Windows 98 ve Windows NT 4 için lütfen WinRAR 3.93 sürümünü kullanın.