Printtek 2017 BASKI TEKNOLOJİLERİNİN TÜRKİYE VE AVRASYA BÖLGESİ’NDEKİ BEKLENEN BULUŞMASI

27.9.2017

 

ETİ Bilgisayar Printtek 2017 Fuarı'na katılıyor

 

Dört yılda bir yapılan Printtek 2017 fuarı, 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde (Beylikdüzü) düzenlenecek. Sektörünüzle ilgili en yeni ürün ve bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu fuar, yeni trendler ve olanaklar hakkında fikir almak için önemli bir fırsat.

ETİ Bilgisayar olarak bu yıl da fuarda Corel firmasını temsilen Printtek 2017 fuarındaki yerimiz alacağız. Corel ürünleriyle ilgili en yeni bilgileri ve bütçe dostu kampanyalarımızı kullanıcılarımıza sunacağız.

Tüm Corel dostları standımıza davetlimizdir.

Printtek 2017, 4-8 Ekim 2017
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul, Türkiye
Salon:6 Stand:627
Ücretsiz bilet için tıklayın.

Printtek 2017 Hakkında

4 - 8 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Printtek 2017 Fuarı; baskı teknolojileri, baskı malzemeleri ve kağıt sanayiindeki ürünlerini sergilemek, son yenilikleri takip etmek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen katılımcılar ve profesyoneller için yine doğru adres olacak.

Avrasya Bölgesinin, baskı teknolojileri kapsamlı en önemli buluşması olan Printtek Fuarı’nda, sektörün farklı kollarında faaliyet gösteren firmalar yeni ürünlerini ve son teknolojilerini tanıtmak için yerlerini almaya başladılar. Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.’nin dünya standartlarında hizmet sunmak için tasarlanmış fuar alanı TÜYAP FUAR ve KONGRE MERKEZİ’nde toplam 7 salon katılımcı firmalar tarafından tam kapasite ile kullanılacak.

Printtek 2017 ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarında katılımcı firmalar için ürünlerini sergileyebilecekleri etkin ve özel bir pazarlama platformunu oluştururken, ziyaretçilerin matbaacılık sektörünün tüm ürün profilini bir çatı altında bulabilecekleri en kapsamlı buluşma noktası olacaktır.

Printtek 2017 ürün kapsamı ; Baskı Teknolojileri : baskı öncesi / baskı / baskı sonrası sistemleri / dijital baskı, Geleceğin Baskı Teknolojileri : nanoteknoloji / 3D baskı teknolojileri ve İkinci El Baskı Teknolojileri , Baskı Malzemeleri: mürekkep / kimyasallar / sarf malzemeleri / kağıt ürünleri, Kırtasiye ve Ofis Teknolojileri, Kart Teknolojileri başlıkları altında gruplanmaktadır.

Uluslararası niteliğiyle matbaacılık ve basım sektörlerinin ülkemiz ve Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli ticari platformu olan Printtek, yeni yatırımlara yön verirken, farklı pazarlara erişim kanalları açarak, baskı teknolojileri ve kağıt sektörlerinin büyüme hamlesine hız vermeye devam edecektir.